Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Praha volnočasová

Další pražská pracoviště DDM HLMP

Klub Klamovka DDM HLMP
Podbělohorská 3, Praha 5 – Smíchov 

Stanice přírodovědců DDM HLMP
Drtinova 1a, Praha 5 – Smíchov

Stanice techniků DDM HLMP
Pod Juliskou 2a, Praha 6 – Podbaba

JS Zmrzlík DDM HLMP
Na Zmrzlíku 3, Praha 5 – Řeporyje

Stadion mládeže DDM HLMP
Na Kotlářce 1, Praha 6 – Dejvice

zobrazit více »

03. 09. 2014 / Zastávka volný čas

Přijďte ve středu 3. září od 14 do 18 hodin na v pořadí již jedenáctý ročník akce pražských domů dětí a mládeže Zastávka volný čas

Začátek školního roku nebývá zpravidla ve školách ještě tak náročný, protože děti potřebují nějaký čas na přeorientování se z prázdninového režimu na ten školní. Aby byl tento přechod co možná nejpříjemnější a rodiče měli šanci vybrat vhodný kroužek pro své dítě, které ještě neví, co by ho bavilo, koná se každoročně v prvním zářijovém týdnu akce Zastávka volný čas.

Tato netradiční prezentace činnosti volnočasových organizací proběhne letos jako ostatně již mnoho let předtím na několika místech našeho hlavního města. Na náměstí 14. října na Smíchově představí svoji činnost tři střediska DDM hl. m. Prahy - Klub Klamovka, Stanice přírodovědců a Informační centrum pro mládež a dále DDM Praha 5. Děti se mohou těšit na lezeckou stěnu, výtvarné a rukodělné dílny, ukázky jízd RC modelů aut, hlavolamy, výrobu odznaků (placek) a prodej bylinek. Novinkou bude možnost on-line přihlášení na kroužky.

V příjemném prostředí Kaizlových sadů v Karlíně bude prezentovat svoji činnost Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy. Děti si zde vyzkoušejí širokou škálu volnočasových aktivit, poznají lektory jednotlivých kroužků a získají podrobné informace o všem, co je zajímá. Pokud si některý z kroužků vyberou a zaregistrují se, získají od nás malý dárek. Po celou dobu bude navíc připraven bohatý pódiový program, ve kterém se mimo jiné představí lektoři Karlínského Spektra, skupina mažoretek a nebude chybět ani kouzelník, přehlídka lidových tanců či úžasné divadlo ÚdiF. Těšit se můžete i na horolezeckou stěnu, trampolínu či skákací loď.

Tradičním místem Zastávky volný čas je Vypich, kde na louce před Oborou Hvězda bude prezentovat svoji činnost hlavní organizátor akce DDM Praha 6 a ze středisek DDM hl. m. Prahy - Stadion mládeže, Stanice techniků a Jezdecké středisko Zmrzlík. I zde se určitě nudit nebudete, protože na vás čeká bohatý program pro celou rodinu - mimo jiné např. dětský pěvecký sbor Rolnička Praha a v 15.45 pohádka Neposlušná kůzlátka v podání divadelního souboru Buchty a loutky. Součástí programu budou ukázky činnosti policie, hasičů a záchranářů a doprovodný pódiový program. Lákadlem pro děti může být i soutěž o zajímavé ceny. I zde budete moci přihlásit své dítě na kroužek.

Z dalších míst, kde Zastávka volný čas proběhne, jmenujme např. Náměstí Míru, kde představí svoje aktivity domy dětí a mládeže Prahy 2, 3 a 4.

Vyberte si místo, které se vám líbí a jehož program vás zaujal, a přijďte strávit příjemné středeční odpoledne s námi.

 

Zpět

KALENDÁŘ AKCÍ

leden 2018
POÚTSTČTSONE
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Nahoru   /   Archiv   /   Kontakt