Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Praha volnočasová

Slovo starosty

12-starosta_praha_9.jpg

Zprovoznění pražského volnočasového informačního portálu mi umožňuje (k mé nemalé radosti) připojit se s pozváním na „Devítku“... 

zobrazit více »

21. 03. 2015 / Skládejte, pomáhejte, vyhrávejte!

Po roce vás srdečně zveme 21. 3. do Obchodního centra Letňany na další ročník Puzzlemánie, klání o nejrychleji složené puzzle pro děti a dospělé bez omezení věku.

Soutěží se v pěti kategoriích jednotlivců a ve tříčlenných týmech, jež tvoří celé rodiny, nebo skupiny přátel. Nabídneme zábavu na celé odpoledne. Vedle soutěžení se mohou účastníci bavit skládáním puzzle různých provedení a řešením hlavolamů, vyzkouší si čtení hmatových knih, ve výtvarné dílně si vyrobí záložku a na malé účastníky čeká oblíbené malování na obličej. Tvorbu obrázků pro dětské knížky nebo časopisy přijde ukázat ilustrátorka Vendula Hegerová. A (nejen) tatínkové se mohou těšit na Pežoťáky ze společnosti Kopecký s.r.o. – Praha, kteří představí crossovery Peugeot 2008 a 3008.

Do soutěže se úspěšně zapojují děti i dospělí s nejrůznějším zdravotním znevýhodněním, např. Downovým syndromem či autismem, kteří mnohdy předvedou obdivuhodné výkony. Jejich radost z úspěchu je pro nás tou největší odměnou. Pocit výjimečnosti naplno prožívají s medailí na krku ještě několik dní.

Pomáháme ročně několika stovkám dětí s handicapy a letos jsme se rozhodli do podpory našich klientů zapojit také veřejnost. Ve spolupráci s Pežoťáky se můžete připojit ke společnému skládání speciálního puzzle. Každý dílek přinese užitek dětem v Motýlku a vám každý desátý lákavou odměnu. Tou nejvyšší je získání vozu Peugeot 3008 na celý měsíc zdarma! Skládat můžete jak v OC Letňany od 7. do 21. 3., tak online na www.pezotak.cz. Z výtěžku bychom rádi zakoupili další tablety s výukovými programy, které se osvědčují v péči i o děti s těžkým stupněm postižení.

Přijďte s námi strávit hezké chvíle a možná i překonat rekord minulého roku, který se stal velkou výzvou – ve složení 54dílkového mini-puzzle zapsala Berenika T. neuvěřitelný čas 2:08!

Těšíme se na vás 

8. Puzzlemánie:

  • Kdy: 21. března od 12 hodin
  • Kde: Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, Praha 9
  • Vstupné: zdarma
  • Více informací:www.puzzlemanie.com

 

Zpět

KALENDÁŘ AKCÍ

duben 2018
POÚTSTČTSONE
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Nahoru   /   Archiv   /   Kontakt